لوله بازکنی دماوند 09198308036 ارزان شبانه روزی

مجموعه ما با کارشناسانی باتجربه در زمینه لوله بازکنی، لوله کشی، ترکیدگی لوله، تخلیه چاه، تعمیر و لایروبی چاه، در آوردن اشیاو غیره به‌صورت شبانه‌روزی، فوری و ارزان‌تر از همه‌جا در خدمت شما همشهریان عزیز در سراسردماوند است. لوله بازکنی شریعتی و خیابان های اطراف لوله‌ بازکنی دماوند شبانه‌روزی و 24 ساعته بروید. یعنی زمانی که سرویس‌کار به محل موردنظر می‌رسد. و شروع به کار می‌کند باید کاملاً بدون محدودیت باشد. در مقابل داشتن شعبات متعدد و مختلف در سراسر منطقه دماندکارآمد بودن تیم اعزامی می‌تواند از جمله عوامل تأثیرگذاری باشد که به شما کمک می‌کند بهترین لوله‌بازکنی دماندرا انتخاب کنید. لوله بازکنی دماوندبا دستگاهای پیشرفته وبه روز دنیا در خدمت همشریان عزیزدماند میباشد

تماس شبانه روزی: 09198308036  

اطمینان ترین لوله بازکنی دماوند

نیروی حرفه ای اسنپ لوله خدمات رسانی شبانه روزیبهترین لوله بازکن دماوند ما با هدفمند شدن به خدمات دهی فوری و فوق حرفه ای و جمع آوری بهترین  سرویسکاران با اطمینان می‌توانیم بگوییم که با کیفیت ترین خدمات را ارائه می‌دهیم. لوله بازکن دماوندبر اساس اعتماد همشهریان به دست آمده است. وما با خدمات دهی بی نظیر لطفتان را جبران می کنیم. از موقعی که شما با لوله بازکنی دماوندتماس بگیرید. تا رسیدن سرویسکار بیشتر از 20دقیقه طول نمی‌کشد. از شما درخواست میکنیم این مقاله را مطالعه کنید.

خدمات شبانه روزی لوله بازکنی دماوند

لوله بازکن دماوندشب و روز نداره همه روزه باید خدمات بده. اصلا تو بگو یه روز تعطیلی واسه ما میدونی چی پیش میاد؟ فکر کن شب حول و حوش ساعت نصف شب لوله کفشورآشپزخانه گرفته و زده بالا. آشپزخانه پر از لجن هست و حرص شما هم حسابی در اومده. در این شرایط به نظر شما میتونیم بگیم نه سرویسکارانداریم؟ به هیچ وجه منطقی نیست. شما در هر کجای این جهان هستی که باشین یه روزی یه جایی این مشکل براتون به وجود میاد. پس شمارمون رو داخل گوشیت سیو کن که یه روز به دردت میخوره. هم اکنون که به سایت ما مراجعه کرده اید، شاید با گرفتگی لوله منزل خود روبرو شده اید، مسئله ای که این روزها برای اکثر همشهریان شهردماوند به وجود می آید و یک مشکل جدی به شمار می رود. زیرا اگر هر چه سریعتر به یک لوله بازکن دماوند دسترسی پیدا نکنند، خانه پر آب خواهد شد و بوی بدناشی از آن شما را کلافه خواهد کرد. پس ارزش استفاده از خدمات لوله بازکنی دماوندپررنگ‌تر می‌شود. لذا این نیاز باید بر پایه سنجش درستی صورت گیرد تا شما بتوانید از خدماتی بی نقص برخوردار شوید. اگر سوالی ذهن شما را مشغول کرده حتماً با خواندن ادامه متن همه چیز را خواهید دانست. پیشنهاد می‌کنیم پیش از هر چیز در قدم اول عواملی که سبب گرفتگی لوله می‌شوند را مورد ارزیابی قرار دهیم، و بعد از آن بهترین و کاربردی ترین روش های باز کردن لوله و سپس به بررسی امتیازات لوله بازکن دماوند می پردازیم.

دلایل گرفتگی لوله دماوند

آموزش بستن لوله و سیفون سینک ظرفشویی یعنی شما خیلی هاتون پدر لوله رو در میارین بعد میگین یعنی چی این لوله خونه ما چرا همش میگیره؟ مثلا خانم های خانه دار موقع ظرف شستن غداهای باقیمانده رو جدا نمیکنن و همین موضوع باعث میشه که با گرفتگی لوله سینک مواجه بشن. پس وقتی خودت رعایت نمیکنی الکی نیا تو گوگل بنویس علت گرفتگی های مکرر! اون لوله بیچاره دلش از تو میگیره که گرفتگی براش به وجود میاد. احتمالاً شما هم الان جزو گروهی هستید که لوله قسمتی از منزلشان گرفته است یا چاه پر شده و آب از توالت و سینک پایین میرود و نمی دانید چه دلیلی دارد و راه حل چیست در این مطلب به عواملی که سبب گرفتگی لوله میشوند اشاره خواهیم کرد:
 • مو
 • ابزار خیاطی نظیر نخ
 • رسوبات
 • روغن باقیمانده ظروف
 • وجود مشکل در سیفون
 • مشکل در اندازه قطر لوله های فاضلاب
 • وجود شئ داخل لوله
 • پوسیدگی لوله های فاضلاب
 • دستمال کاغذی
 • رایج ترین روش باز کردن لوله شهردماوند
 • فنر برقی
 • پمپ هوادر لوله بازکنی دماوند فنر برقی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . چون مزایای زیادی دارد چیزی که فنر برقی را نیست بقیه دستگاه ها متمایز می کند عبارتند از:
 • استفاده از فنربرقی مقرون به صرفه تر است
 • با فنر می توان انواع گرفتگی ها با هر نوع شدت و سختی را باز کرد.
 • فنر برقی صدمه ای به لوله وارد نمی آورد
 • بدون نیاز به جابجایی
 • باز کردن گرفتگی لوله بدون کثیف کاری
 • انجام خدمات بدون سر و صدا
 • ۱۰۰% تضمینی می باشد

یکی از سؤالاتی که معمولاً در مورد انتخاب لوله بازکنی دماوند از ما می‌شود این است که یک مرکز معتبر دارای چه ویژگی‌هایی است در درجه اول وقتی برای شما مشکل گرفتگی لوله ایجاد می‌شود. می‌خواهید خیلی زود به نتیجه برسید و مشکل شما رفع شود.
لوله بازکنی دماوند


علائم گرفتگی لوله و فاضلاب دماوند

تجهیزان اسنپ لوله و چاه بازکنی و ابزار انعلائم زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد لوله ساختمان شما یا گرفته شده است و یا خیلی زود این اتفاق خموده افتاد. به‌طورکلی و بخصوص در واحدهای آپارتمانی و اشتراکی، بالا آمدن آب سرویس بهداشتی و سینک ظرف‌شویی، جمع‌شدن آب در کاسه توالت (بدون تفاوت که فرنگی است یا ایرانی)، کند شدن عملیات خروج آب از سپتیک و وجود حشرات موزی (البته در تعداد بالا) در بخش‌های مختلف ساختمان احتمالاً نشانه گرفتگی لوله است. در چنین وضعیتی لازم است که برای بررسی‌های بیشتر و جلوگیری از بروز مشکل هم که شده با یک لوله‌بازکنی دماوند تماس حاصل نمایید.

لوله‌ بازکنی دماونداین خدمات را در کمترین زمان ممکن، با تضمین بالاترین کیفیت، ارائه فاکتور و همین‌طور تیمی مجرب ارائه می‌دهد.

بهترین لوله بازکنی دماوند چه ویژگی هایی دارد؟

شما دوست دارید شرکتی که از آن خدمات میگیرید، چه ویژگی هایی داشته باشد؟ خواهشاً کمی به آن فکر کنید .اگر همین الان به یک لوله بازکنی زنگ بزنید می خواستید سرویسکار چگونه باشد؟ مسلما اولین نکته‌ای که مدنظرتان است خوش خلق بودن و قیمت های ارزان و مطمئن بودن اوست . اما آیا تمامی پرسنل شرکت ها این ویژگی ها را دارند .قطعاً پاسخ شما خیر است. پس باید امتیازات را بدانید و بعد اقدام به سنجش کنید. ما برخی از ویژگی هایی که باید یک لوله بازکنی تضمینی و ایده آل داشته باشد اشاره میکنیم
 • لوله بازکنی دماوند باید تخصص لازم را داشته باشد.
 • باید همه پرسنل دارای عدم سوء پیشینه باشند.
 • باید خدمات خود را بدون تعطیلی ارائه کند.
 • همه سرویسکاران باید تجاربی در زمینه لوله بازکنی دماندداشته باشند.
 • اعضای شرکت باید هنگام کار مسائل بهداشتی را رعایت نمایند.
 • یک لوله بازکنی دماوند عالی باید کار خود را تضمین کند و در انتها فاکتور ارائه کند.
 • پرسنل باید بهترین راه برای بازکردن لوله را انتخاب نمایند.همه این ویژگی‌ها باعث رضایت مشتری می شوند. لوله بازکنی دماوندطول بیش از ۲۰ سال است که در حوزه لوله بازکنی دماوند فعالیت می‌کند و توانست رضایت همشهریان را به دست آورد.

لوله بازکنی ارزان در شهریار


لوله‌ بازکنی دماوند 24 ساعته

اگر ساکن آپارتمان‌های مسکونی و یا تجاری باشید. احتمالاً می‌دانید که گرفتگی لوله و مشکلات لوله‌کشی ممکن است در هر موقعیتی باشد. یعنی صرفاً محدود به آشپزخانه نیست. در چنین مواردی تیم لوله‌بازکنی دماوند باید امکان رفع گرفتگی توالت فرنگی، چاه حمام و دستشویی، آشپزخانه و حتی تخلیه چاه در صورت پرشدن را داشته باشد.


شماره لوله بازکنی دردماوند

از جمله اصلی‌ترین مشکلاتی که شاید در خانواده ماکسی گرفتار آن شده باشد. مسئله گیرکردن اشیاء قیمتی و کاربردی درچاه است. در چنین شرایطی اگر خودتان دست‌به‌کار شوید. احتمالاً به دلیل نداشتن ابزار لازم با مشکل مواجه گردید. در چنین وضعیتی یک تیم لوله‌بازکنی دماوند می‌تواند به شما کمک شایانی کرده و در کمترین زمان با ابزار و لوازمی که دارد هم گرفتگی لوله شما را رفع کرده و یا در صورت نیاز اشیاء قیمتی شما را از شبکه فاضلاب خارج کند.


لوله‌بازکنی تهرانپارس 24 ساعته


اعزام نزدیک‌ترین لوله‌ بازکنی دماوند به محل

اگر عبارت لوله‌ بازکنی دماوند را در اینترنت جستجو کنید. با تعداد زیادی وب‌سایت روبرو می‌شوید که متأسفانه 90 درصد آن‌ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در این زمینه را ندارند.


باز کردن لوله گرفته شده کفشور با دستگاه حرفه ای اسنپ لولهدر نتیجه بنا به رعایت خط‌مشی و حریم ایمنی خانه‌تان هم که شده به آن‌ها نمی‌توانید اعتماد کنید؛ در این وضعیت بیماری کووید 19 نیز همچنان شرایط سختی را برای ما فراهم آورده است. در نتیجه تیم اعزامی برای رفع مشکلات لوله‌کشی و لوله‌بازکنی دماوند باید در این مورد شما را با آزمایش‌های مربوطه و رعایت پروتکل‌های ایمنی مطمئن سازد. پس در هنگام انتخاب لوله‌بازکنی دماوند به‌تمامی این موارد دقت فرمایید.

از طرفی به مراکزی که سابقه خوبی در زمینه ارائه خدمات ندارند نیز اعتماد نکنید.

 لوله‌بازکنی تهرانپارس

 

چه دلیلی برای انتخاب لوله بازکنی دماوندوجود دارد؟

قیمت لوله بازکنی در تهران با اراعه فاکتور به مشتریتخصص شرکت ما لوله بازکنی دماوند می باشد. منطقه دماوند نیز از مناطق تحت پوشش این شرکت است همچنین این شرکت با وجود ۲۰ سال سابقه خدماتی بی نقصی ارائه می کند. که از نحوه خدمات دهی متوجه سابقه درخشان شرکت خواهید شد.


انجام خدمات با بالاترین کیفیت

 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی حتی تعطیلی های رسمی
 • اعزام سرویسکار باتجربه
 • دارای شعبه های در سراسردماوند
 • سرویس دهی در کمترین زمان ممکن
 • پرسنل بدون سوء پیشینه
 • قیمت های منصفانه
 • خدمات دهی با کمترین کثیف کاری

قیمت در لوله بازکنی دماوند

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لوله

    احتمال میدم این بخش برای شما یکی از مهمترین دغدغه هاتون باشه. چیزی که حتما همه سایت ها را به خاطرش بازدید کردید که فقط یه لیست کامل از قیمت های لوله بازکنی دماوند رو ببینید و بدونین که تکلیف چیه. واقعیت اینه که پشت تلفن هیچکس نمیتونه قیمت ثابتی رو بگه. چون اصلا نمیدونیم که برای بازکردن لوله منزل شما چقدر فنر لازمه یا اینکه قراره از چه دستگاهی استفاده بکنیم. پس امیدوارم که به ما حق بدید که موقع پرسیدن شما نمیتونیم یه قیمت مقطوع رو بگیم. دلیلش هم اینه که نمیدونیم لوله شما قراره با چه دستگاهی بازبشه یا اینکه گرفتگی تو چه عمقی گیر کرده. ولی ممکنه برای شما سوال پیش بیاد که از کجا بفهمیم بعد از بررسی کار قیمت زیادی نمیگید؟ متاسفانه بیشتر همشهریان تجربه خوبی در مورد خدمات گرفتن از بعضی افراد لوله بازکنی دماوند نداشتند به خاطر همین میترسن که همه لوله بازکنی ها اینطوری باشند و قیمت ها را دولا پهنا حساب کنند. حدس میزنم شما هم وقتی بهتون میگن قیمت بعد از بررسی کار مشخص بشه فکرای غلط میاد سراغتون و حتماً فکر میکنید که قرار بعد از رفع گرفتگی لوله قیمت نجومی بگیم. باید به خدمتتون برسونم که توی لوله بازکنی دماونداز این خبرا نیست چون ما اصول کاری خودمان را داریم و رضایت مشتریان صد درصد ما را تشکیل میده.

عوامل موثر در تعیین قیمت

هزینه سرویس دهی به عواملی بستگی دارد همانند نوع گرفتگی آیا لوله آشپزخانه هست یا حمام . میزان گرفتگی که آیا شدید است یا سطحی. طول فنر فولادی و معمولی بودن فنر. وجود رسوبات یا وسیله داخل لوله یا گرفتگی با قیر و سیمان، در تعیین تعرفه دخیل هستند. برای آگاهی از قیمت لوله بازکنی دماوند حدودی با شماره مذکور تماس بگیرید. تخلیه چاه نیز جز خدمات لوله بازکن گیلاوند میباشد لایروبی و کف تراشی نیز ، بخشی از مهارت ماست.

بازکردن توالت فرنگی دردماوند

نحوه بازکردن لوله توالت فرنگی بدون خط وخش

احتمالا شما نیز بعد از فنر زنی لوله توالت، خط و خش های ایجاد شده در کاسه را مشاهده کرده اید. این خط و خش ها در اثر برخورد فنر به سیفون توالت فرنگی است. چرخش فنر باعث می شود تا لعاب و رنگ چینی توالت از بین برود. اما سرویسکاران ما از یک لوله خمیده مانند لوله خرطومی آشپزخانه استفاده می کنند. ابتدا خرطومی را در داخل سیفون توالت فرنگی می گذارند و فنر را از داخل آن رد می کنند. در صورتی که فنر لوله بازکنی باعث ایجاد خراش بر روی توالت فرنگی شود، ابتدا کمی مایع جرم گیر بر روی توالت بریزید. در مرحله ی بعدی و با یک اسفنج و اسکاج سطوح خراشیدگی تمیز کنید. کمی بعد به طور کامل خط های سنگ از بین خواهد رفت.

لوله بازکنی توالت با چه روش هایی انجام می شود؟

رفع گرفتگی لوله توالت با دستگاه اتوماتیک لوله بازکنی و با فنر های مخصوص انجام می شود. با این ابزار به لوله های فاضلاب آسیب وارد نمی شود. فنر باید انعطاف و چرخش مناسب با لوله را داشته باشد. نیروی متخصص لوله بازکن، بدون آسیب به لوله و حداقل کثیف کاری مسیر گرفتگی فاضلاب را باز می کند. در توالت فرنگی، قسمت زانویی کمی باریک تر از لوله فاضلاب است که معمولا گرفتگی از همین قسمت اتفاق می افتد خدمات ما: • بیرون آوردن گردنبند، جواهرات و گوشی • برطرف کردن گرفتگی توالت فرنگی وایرانی •حل مشکل گرفتگی چاه فاضلاب • برطرف کردن گرفتگی سرویس بهداشتی •رفع گرفتگی سینک، حمام، پارکینگ، تراس •برطرف کردن نم ورطوبت هم اکنون با شماره 09198308036 تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت به خانه شما در منطقه دماوند رسیده و مشکل را حل کنیم. •رفع گرفتگی لوله دردماوندبا تجهیزات بروز •لوله بازکنی دماوند ۱۰۰٪تضمینی •حل گرفتگی پشت بام •رفع گرفتگی با پمپ هوا و فنر برقی به جمعی از مشتریان ما تبدیل شوید. با تماس شما وآزمایش تجارب ما در زمینه لوله بازکنی دماوند، برای همیشه به مشتری پایدارلوله بازکنی گیلاوند تبدیل خواهید شد.

لوله بازکنی ۲۴ ساعته دماوند

لوله بازکنی مطمعن سرویس دهی شبانه روزی 09122769104 لوله بازکنی دماوند، یکی از لوله بازکنی ها در سطح دماوند میباشد. که خدماتش را شبانه روزی ارائه می‌کند. به درستی که زندگی در شهر، به خصوص در آپارتمان ها هرچند که محاسن زیادی دارد. اما باعث ایجاد مشکلاتی نیز می‌شود. که باعث بر هم زدن آسایش ساکنان میشود. گرفتگی لوله از عمده ترین این مشکلات است. که افراد را به تماس با تاسیسات لوله بازکنی دماوند سوق می‌دهد تا هرچه زودتر مشکل را حل کنند. در چنین مواقعی افراد به دنبال شرکت یا افرادی هستند که به این حرفه تسلط داشته باشند. اما در صورت نداشتن مهارت کافی سرویسکار، تخریب لوله را درپی خواهد داشت.


تضمین لوله بازکنی توسط سرویسکاران دماوند

یکی از ویژگی های منحصر به فرد لوله بازکنی دماوند، تضمین خدماتش میباشد. که با این کار از دغدغه های مشتریان کاسته است. بعد از اینکه از ما خدمات گرفتید، اگر بعد از خدمات دهی، دوباره با گرفتگی لوله مواجه شدید.ما در کمترین زمان دوباره آن را حل میکنیم وهیچ هزینه ای ازشما دریافت نمیکنیم. تمامی این نوشته ها واقعیت دارند وهدف ما تحقق تمام خواسته های مشتریان میباشد. لوله بازکنی ۲۴ ساعته شبانه روزی دماوند از برترین شرکت های لوله بازکنی محدوده شرق تهران میباشد. برگزیدن لوله بازکنی در نزدیکی محل سکونت خود، می‌توانید هزینه های لوله بازکنی را کاهش دهید. شرکت لوله بازکنی شهردماوند با دارا بودن بیش از چندین سرویسکار روزانه خدمات دهی را به عالی ترین نحو انجام می‌دهد. این شرکت سرویس دهی را پایین ترین قیمت در زمان کم انجام می‌دهد. هم اکنون گوش به زنگ شما هستیم اگر نیاز به سرویس دهی شبانه روزی دارید با لوله بازکنی دماوندتماس بگیرید.

بی گمان شما هم با گرفتگی لوله آشپزخانه یا لوله توالت روبرو شده اید. ونیاز مبرمی به خدمات لوله بازکنی دماوند داشته اید. تخلیه چاه، در مواقعی انجام می‌شود که چاه فاضلاب منزلتان بوسیله فضولات گرفته است و مسلما نیاز به تخلیه چاه پیدا خواهید کرد.

در بعضی اوقات، دچار گرفتگی

لوله میشوید، به خدمات لوله بازکنی احتیاج دارید. در قدم اول افراد به استفاده از محلول های شیمایی روی می آورند. اما این محلول ها فقط برای گرفتگی های کوچک مناسب است. وبرای گرفتگی های با شدت بالا مناسب نیست. در بعضی مواقع فقط گرفتگی را به طور موقت باز می‌کنند. چه موقعی باید بالوله بازکنی دماوند تماس بگیریم؟ از دلایل گرفتگی لوله کوچک بودم دهانه وقطر کم لوله است. که بیشتر این عامل گرفتگی است. گاهی اوقات که در هنگام شستن ظروف یا انجام کار های روزمره هستید، که گرفتگی رخ می‌دهد وشماره از ادامه کار منع می‌کند. علل گرفتگی انباشته شدن و تجمع موادی هستند که باعث گرفتگی شده اند. در اولین مرحله استفاده از تلمبه را پیشنهاد می‌دهیم. اگر کارساز نبود می‌توانید با لوله بازکنی دردماوند تماس بگیرید.

روش های بازکردن لوله بادستگاه های مختلف

 

از دستگاه لوله بازکن میلاد مدل 750 برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده می شود. این لوله بازکن از یک موتور با توان 750 وات بهره می برد و مقدار سرعت آن نیز 470 دور در دقیقه است. استفاده از این دستگاه نیاز به اپراتور حرفه ای دارد. این دستگاه دارای کلید چپ گرد و راست گرد بوده که از آن برای فرو بردن فنر به لوله فاضلاب و خارج کردن فنر دستگاه لوله باز کن استفاده می شود.

لازم به ذکر است کاربر هنگام کار با این دستگاه باید از دستکش چرمی مخصوص استفاده کند. همچنین پریز برقی که قرار است دستگاه به آن متصل شود باید دارای سیستم ارت باشد. پس از بستن سر فنر مخصوص و متصل کردن آن به دستگاه، آن را به سمت لوله فاضلاب هدایت می کنیم. فنر مخصوص دستگاه لوله بازکنی شروع به گردش می کند و توسط دست کاربر و فشار، فنر حرکت می کند و عمل باز کردن لوله صورت می پذیرد. هنگام استفاده از دستگاه لوله بازکنی باید شلنگ آبی را در لوله قرار داد تا عمل لایروبی و تراشیدن جداره لوله نیز انجام شود.

 1. دستگاه فنر برقی
 2. ژنراتور
 3. پمپ هوا
اما روش دیگر اسید است. که ما از شما درخواست میکنیم، کمتر از این محلول ها استفاده کنید. چون الان آسیب به لوله وجود دارد.
اما درصورت استفاده باید در محلی استفاده کنید که امکان تهویه وجود داشته باشد. همچنین از دستکش استفاده کنید.

لوله بازکنی دماوندباپشتیبانی

مثل همیشه ظرف ها را بعد از شام می شستم. فقط چند لحظه که ماهیتابه را شستم و آبکشی کردم، متوجه شدم که آب از سینک تخلیه نمی شود. من بررسی کردم که آیا چیزی مانع از عبور آب شده است. اما هیچ چیز وجود نداشت. همانطور که به شستن ظروف ادامه دادم، تخلیه فقط کندتر می شد. با یک سینک گرفتگه روی دستانم، تمیز کردن بعد از شام من در شرف شدیدتر شدن بود. می دانستم که باید با شماره لوله بازکنی دردماوند تماس بگیرم. من مطمئنم که من تنها کسی نیستم که ناراحتی ناشی از گرفتگی فاضلاب را تجربه می کنم. گرفتگی سینک‌های آشپزخانه یکی از رایج‌ترین مشکلات لوله است که صاحبان خانه‌ها را آزار می‌دهد، عمدتاً به این دلیل که بقایای مواد غذایی داخل لوله گیر میکنند. خوشبختانه، گرفتگی لوله نیز یکی از ساده ترین تعمیرات خانه است که می توانید به تنهایی انجام دهید. با این حال، قبل از اینکه آستین ها را بالا بزنید، بهتر است در مورد معایب محلول های اسیدی اطلاعاتی داشته باشید.  

مناطق نزدیک برای دریافت خدمات لوله بازکنی دماوند

برای انجام این کار، دستگاه ها وفنر های مختلفی وجود دارد که ساده ترین آن ها، فنر لوله بازکنی است. با چرخش فنر، ضایعات از داخل لوله خارج می شوند و مسیر لوله های فاضلاب از فضولات، رسوب و لجن پاکسازی می شود.
 

راهکارهای خانگی برای بازکردن لوله

هنوز با لوله بازکنی دردماوند تماس نگیرید! شانس خوبی وجود دارد که بتوانید خودتان با یکی از این شش روش برای رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، مشکل را حل کنید:

با آب جوش به مصاف گرفتگی بروید.

وقتی مو، چربی، بقایای صابون و سایر مواد زائد در لوله شما گیر می کند، ممکن است آب جوش تمام چیزی باشد که لوله های شما برای از بین بردن انسداد نیاز دارند. این ساده ترین راه حل است، به این معنی که باید اولین حرکت شما در هنگام تلاش برای بازکردن گرفتگی سینک باشد. نیم گالن آب را روی اجاق گاز به جوش بیاورید یا از یک کتری برای گرم کردن آب استفاده کنید.

آب جوش را مستقیماً در دهانه فاضلاب بریزید.

شیر آب را باز کنید تا ببینید آیا آب به طور ثابت تخلیه می شود یا خیر. اگر هنوز به آرامی تخلیه می شود یا در سینک ثابت می ایستد، این روند را تکرار کنید. نکته: از این روش هرگز برای لوله های پلاستیکی استفاده نکنید. این یکی از روش هایی بود که لوله بازکنی دماوندبه شما پیشنهاد میدهد.

تلمبه

رفع گرفتگی توالت با روش های مختلف   سینک ظرفشویی را با آب داغ پر کنید تا نیمی از آن پر شود. تلبمه را روی دهانه سینک قرار دهید و چند بار به سرعت بالا و پایین را پمپاژ کنید. تلمبه را بردارید و صبر کنید تا ببینید آیا آب تخلیه می شود یا خیر. این کار را تکرار کنید تا آب آزادانه تخلیه شود. اگر پس از چندین بار تلاش برای رفع گرفتگی، سینک هنوز به درستی تخلیه نمی‌شود، وقت آن است که یک روش متفاوت را امتحان کنید.

جوش شیرین و سرکه

این روش یک جایگزین طبیعی برای استفاده از محلول های شیمیایی در لوله ها مسدود شده است. جوش شیرین و سرکه نیز از اقلام رایج خانگی هستند که احتمالاً از قبل در آشپزخانه خود دارید. این مراحل را دنبال کنید تا مخلوط جادویی خود را به نمایش بگذارد: آب درون سینک را با فنجان یا کاسه از سینک خارج کنید. یک فنجان جوش شیرین را در لوله بریزید و در صورت لزوم با استفاده از کاردک یا قاشق پودر را به داخل دهانه فشار دهید.
 • یک فنجان سرکه سفید را در دهانه سینک بریزید.
 • یک درپوش روی سینک قرار دهید تا دهانه آن بسته شود.
 • بگذارید مخلوط به مدت 15 دقیقه بماند.
 • درپوش را بردارید و آب داغ را در لوله بریزید.
 • برای از بین بردن گرفتگی های شدیدتر از آب جوش استفاده کنید.
گرفتگی های شدید تر نیاز به بازدید متخصص دارند. لوله بازکن دماوند بدون کثیف کاری انرا برطرف میکند.  

میشه بدون تماس با لوله بازکنی مشکل حل شد؟

آره عزیزم ولی به جاش باید همیشه این مشکل رو داشته باشی. درست مثل سکسکه هی میاد و میره. میتونی هر روز سر و کارت با لوله ها باشه و با تلمبه بیوفتی به جونش و همش کارت باشه خریدن اسید های به درد نخور. بازکن نیستی بفهمی کارت چقدر سخته. مشکل خانمی که نزدیک دستشویی هم نمیاد چون بوی بد میده ولی باید بری و گرفتگی و رفع کنی. سرویسکار نیستی که بفهمی وقتی میبینی کل خونه همشهری پر آب شده و تو میتونی کمکش کنی چقدر خوشحال میشه. جای لوله بازکن نیستی که ببینی مردم چطوری دربارتون فکر می کنن و کلاهبرداری یک عده دیگر را بهتون نسبت میدن و دلتو میشکنن. باید جاشون باشی بفهمی وقتی یکی پول نداره حتی حق سرویس کسی را بپردازد و به خاطر همین نمیتونه از خدمات لوله بازکنی دماوند استفاده کنه. اما تو میتونی کمکش کنی. فکر اینکه میتونیم یک بار کوچک از روی دوش مردم برداریم خودش یه دنیاس. اگه به این فکر کنی دیگه فکر نمی کنی که یه عده زود قضاوت می کنند. روزی دست خداست ما هم هیچ وقت برای گرفتن چند صد هزار تومان اضافه اعتماد مشتری را از دست نمی‌دهیم. چرا فنر به صرفه است؟ مگه نمیخوای تا چند وقت راحت بشی از دست گرفتگی که تا الان اعصابتو خرد کرده، خوب فنر راه چاره است. لوله بازکنی دماوند از فنر بلند استفاده میکنند تا لوله رو کاملا بتراشه که همه فضولات را تا تهش ببره پایین. دیگه خودتون رو گول نزنید که اسید مشکلتون رو حل میکنه. اینکه لوله بازکنی ها به خاطر منفعت خودشون شما را از این کار منع می‌کنند. ببین اگه اسید کارساز بود حالا این همه تبلیغ لوله بازکنی همه جا نبود. الان هر آجری که برمیداری زیرش یه لوله بازکنی عزیز! !